Back to Top
| Output power | 45 W |
| Adjustable output voltage |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Purpose | Notebook |
| Product colour | Black |
| Width | 40 mm (1.56 ") |
| Depth | 93 mm (3.63 ") |
| Height | 28.5 mm (1.11 ") |
| Weight | 170 g (0.37 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.