Back to Top
| Input voltage | 120 V |
| AC input frequency | 60 Hz |
| Output voltage | 24 V |
| Output current | 0.6 A |
| Power supply type | indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Purpose | Universal |
| Product colour | Black |
| Width | 50.8 mm (1.98 ") |
| Depth | 31.75 mm (1.24 ") |
| Height | 85.72 mm (3.34 ") |
| Weight | 907.1 g (2 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.