Back to Top
| Device interface | USB |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Connectivity technology | Wired |
| Keyboard number of keys | 88 |
| Product colour | Black |
| Mouse included |
| Mac operating systems supported | N |
| Height | 12.7 mm (0.5 ") |
| Internal | |
| Width | 209.5 mm (8.17 ") |
| Compatible operating systems | WINDOWS VISTA/XP/2000 |
| Keyboard function keys | 12 |
| Depth | 298.4 mm (11.64 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.