Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 37 " |
| Maximum weight capacity | 91 kg |
| Maximum screen size compatibility | 63 " |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum VESA mount | 880 x 400 mm |
| Height adjustment |
| Product colour | Black |
| Width | 883 mm (34.44 ") |
| Depth | 51 mm (1.99 ") |
| Height | 464 mm (18.1 ") |
| Package weight | 10000 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.