Back to Top
| Input voltage | 100-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Purpose | Notebook |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.