Back to Top
| Input voltage | 115 V |
| AC input frequency | 60 Hz |
| Output voltage | 24 V |
| Output current | 0.3 A |
| Power supply type | indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power protection features | Short circuit |
| Product colour | Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.