Back to Top
| Windows operating systems supported | Y |
| Mac operating systems supported | Y |
| Package width | 30.5 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 207 mm |
| Package weight | 213.6 g |
| Master carton width | 214 mm |
| Master carton length | 376 mm |
| Master carton height | 223 mm |
| Master carton weight | 2879.6 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
