Back to Top
| Input voltage | 90-255 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Output voltage | 5.2 V |
| Output current | 1 A |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Purpose | Barcode reader |
| Connector(s) | 1 |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Product colour | Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.