Back to Top
| Output power capacity | 5 VA |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating altitude | 0 - 900 m |
| Non-operating altitude | 0 - 4500 m |
| Width | 130 mm (5.07 ") |
| Depth | 682 mm (26.6 ") |
| Height | 432 mm (16.85 ") |
| Weight | 91000 g (200.62 lbs) |
| Package width | 600 mm |
| Package depth | 1000 mm |
| Package height | 420 mm |
| Package weight | 101500 g |
| RoHS | |
| 85078000 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
