Back to Top
| Type | Power supply |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q6010-E |
| Connectivity technology | Wired |
| Rated power | 75 W |
| Output voltage | 24 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | |
| Sustainability certificates | CE |
| Cable length | 7 m |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
