Back to Top
| Audio output channels | 1.0 channels |
| Speaker placement | Ceiling-mountable |
| Recommended usage | universal |
| Number of drivers | 1 |
| Amplifier | N |
| Tweeter | |
| Woofer | |
| Speaker type | 2-way |
| RMS rated power | 30 W |
| Frequency range | 90 - 20000 Hz |
| Impedance | 8 Ω |
| Equalizer |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Connectivity technology | Wireless |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.