Back to Top
| Colour |
| PC connected | |
| Connectivity technology | Wired |
| Supported paper width (imperial) | 1/2, 1/4, 3/4, 3/8 " |
| Product colour | Black, Yellow |
| Keyboard layout | ABC |
| Battery type | AA |
| Battery technology | Alkaline |
| Power requirements | 120V |
| Weight | 900 g (1.98 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.