Back to Top
| Ethernet LAN | |
| Connectivity technology | Wired |
| Wi-Fi | |
| RS-232 ports | 1 |
| Product colour | White |
| Power consumption (standby) | 0.45 W |
| Width | 51 mm (1.99 ") |
| Depth | 73 mm (2.85 ") |
| Height | 26 mm (1.01 ") |
| Weight | 77 g (0.17 lbs) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| 2.3 | |
| Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.