Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 32 " |
| Maximum screen size compatibility | 50 " |
| Product colour | Black |
| Width | 1007.4 mm (39.29 ") |
| Height | 595.7 mm (23.23 ") |
| Weight | 4850 g (10.69 lbs) |
| Depth (min) | 59.6 mm |
| Depth (max) | 69.6 mm |
| Package weight | 5420 g |
| Mounting type | Desk |
| 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.