Back to Top
| Rotating | |
| Angle of rotation | 180 \u00b0 |
| Product colour | Grey |
| Housing material | Steel |
| Width | 336 mm (13.1 ") |
| Height | 245 mm (9.56 ") |
| Weight | 1200 g (2.65 lbs) |
| Depth (max) | 46 mm |
| Package width | 406 mm |
| Package depth | 76 mm |
| Package height | 406 mm |
| Package weight | 1500 g |
| 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.