Back to Top
| Maximum weight capacity | 10.88 kg |
| Remotely operated | |
| Tilt angle range | -37 - 37 \u00b0 |
| Angle of rotation | 360 \u00b0 |
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| Width | 111.2 mm (4.34 ") |
| Depth | 984.2 mm (38.38 ") |
| Height | 558.8 mm (21.79 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.