Back to Top
| Maximum weight capacity | 12.7 kg |
| Mounting | Clamp |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Height adjustment | |
| Height adjustment range | 0 - 305 mm |
| Tilt adjustment |
| Product colour | Black |
| Cable management |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Mounting type | Desk |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.