Back to Top
| Audio output channels | 1.0 channels |
| Speaker placement | Ceiling-mountable |
| Amplifier | Built-in |
| Speaker type | 1-way |
| Equalizer |
| Product colour | Grey |
| Connectivity technology | Wired |
| Width | 603.2 mm (23.52 ") |
| Depth | 95.2 mm (3.71 ") |
| Height | 603.2 mm (23.52 ") |
| Weight | 1820 g (4.01 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.