Back to Top
| Device interface | USB + PS/2 |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Connectivity technology | Wired |
| Keyboard number of keys | 105 |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.75 m |
| Mouse included |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 470 x 195 x 44 mm |
| Keyboard weight | 1400 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.