Back to Top
| Maximum weight capacity | 6 kg |
| Maximum screen size compatibility | 27 " |
| Number of displays supported | 2 |
| Suitable for | Computer monitor |
| Height adjustment |
| Product colour | Silver |
| Material | Aluminium, Metal |
| Width | 725 mm (28.28 ") |
| Depth | 140 mm (5.46 ") |
| Height | 420 mm (16.38 ") |
| Weight | 2260 g (4.98 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.