Back to Top
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Mounting | Freestanding |
| Number of displays supported | 2 |
| Suitable for | Computer monitor |
| Height adjustment |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic, Steel, Wood |
| Adjustable shelves | |
| Easy to install | |
| Included number of shelves | 1 |
| Width | 270 mm (10.53 ") |
| Depth | 656 mm (25.58 ") |
| Height | 225 mm (8.78 ") |
| Weight | 22640 g (49.91 lbs) |
| Package weight | 25300 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.