Back to Top
| Input voltage | 100-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 75 W |
| Power supply type | indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | Fujitsu Fi- 6130, 6140, 6230, 6240, 5530C2 |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Y |
| Cables included | AC |
| AC adapter included |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.