Back to Top
| Country of origin | China |
| Width | 439.9 mm (17.16 ") |
| Depth | 709.9 mm (27.69 ") |
| Height | 43.9 mm (1.71 ") |
| Weight | 20500 g (45.19 lbs) |
| Package width | 579.9 mm |
| Package depth | 830.1 mm |
| Package height | 154.9 mm |
| Package weight | 24000 g |
| Quantity per master carton | 1 pc(s) |
| Master carton width | 579.9 mm |
| Master carton length | 830.1 mm |
| Master carton height | 154.9 mm |
| Master carton weight | 24000 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.